TDD

INFORMACIJA


Radio Trst A   -  
 Televizijski sporedi v slovenskem jeziku

Uredništvo slovenskih informativnih sporedov


tajništvo
Marina Sturman, Gabriella Bezin, Nastja Milič, Andrej Petaros
(0039) 040 - 7784-351, 7784-238, 7784-375
slo@rai.it


glavni urednik
Ivo Jevnikar
ivo.jevnikar@rai.it

namestnica glavnega urednika
Eva Fornazarič
(0039) 040 - 7784 467
eva.fornazaric@rai.it



Ivan Bajc
(0039) 040 - 7784 422
ivan.bajc@rai.it
 
Andrej Černic
(0039) 040 - 7784 371
andrej.cernic@rai.it
 
Marko Čubej
(0039) 040 - 7784 476
marco.cubej@rai.it
 
Erik Dolhar
(0039) 040 - 7784 464
erik.dolhar@rai.it
 
Fabio Gergolet
(0039) 040 - 7784 477
fabio.gergolet@rai.it
 
Peter Gergolet
(0039) 040 - 7784 588
peter.gergolet@rai.it
 
Erika Jazbar
(0039) 040 - 7784 482
erika.jazbar@rai.it

Helena Jovanovič
(0039) 040 - 7784 236
helena.jovanovic@rai.it 
 
Ani Pertot
(0039) 040 - 7784 460
ani.pertot@rai.it

Matjaž Rustja
(0039) 040 - 7784 461
matjaz.rustja@rai.it

Biserka Simoneta
(0039) 040 - 7784 494
biserka.simoneta@rai.it

Breda Susič
(0039) 040 - 7784 496
breda.sussi@rai.it

Niko Štokelj
(0039) 040 - 7784 589
niko.stokelj@rai.it

Marko Tavčar
(0039) 040 - 7784 373
marco.tavcar@rai.it 

Elisabetta Tomsič
(0039) 040 - 7784 342
elisabetta.tomsic@rai.it
 

 

časnikar – snemalec

Niki Filipović
(0039) 040 - 7784 446
nicola.filipovic@rai.it


























Rai.it

Siti Rai online: 847