TDD

Morski val - Terzo turno

Za poslušalce vseh starosti

Popoldanski radijski pas s številnimi oddajami o glasbi, umetnosti, ki vas bodo vabile, da spoznate našo deželo in poletne dogodke v njej.

Fascia radiofonica pomeridiana con numerose trasmissioni musicali, culturali, che vi inviteranno a scoprire la nostra regione attraverso itinerari estivi e festival.

Voditelji/i conduttori:  Andrea F, Patrizia Jurinčič Finžgar, Matija Kralj, Aljoša Mislej in Mitja Tretjak.

od ponedeljka do petka med 14.10 in 17.00  -  dal lunedì al venerdì dalle 14.10 alle 17.00.

 
                    

Še nekaj o oddaji - Info aggiuntive sul programma

  • Uredništvo - A cura di

    Barbara Ferluga
    Jan Leopoli
    Deva Pincin
    Peter Rustia
    Tamara Stanese
    Ivo Tull
    Pavel Volk

  • Stik - Contatti

    barbara.ferluga@rai.it
    jan.leopoli@rai.it
    deva.pincin@rai.it
    peter.rustia@rai.it
    tamara.stanese@rai.it
    ivo.tull@rai.it
    pavel.volk@rai.it
    mladival@rai.it