RAIPLAY

Morski val - Terzo turno

Za poslušalce vseh starosti

 

Popoldanski radijski pas s številnimi oddajami o glasbi, umetnosti in družbi, ki vas bodo vabile, da spoznate tudi našo deželo, njene ljudi ter njihove zgodbe.

Fascia radiofonica pomeridiana con numerose trasmissioni di musica, cultura e società, che vi inviteranno a scoprire la nostra regione, le sue genti e le loro storie.

Voditelji/i conduttori: Andrej Pirjevec, Polona Furlan, Katja Stojnić, Majda Santin, Max Zuliani, Peter Verč, Alen Končar.

Uredniki/Programmisti multimediali: Barbara Ferluga, Jari Jarc, Jan Leopoli, Katerina Pertot, Deva Pincin, Peter Rustia, Tamara Stanese. 

Od ponedeljka do petka med 15. in 17. uro, ob sobotah pa od 14.10 do 17. ure.
Dal lunedi al venerdi dalle 15.00 alle 17.00, al sabato dalle 14.10 alle 17.00.

PODCAST


 
 
 
 


      


Še nekaj o oddaji - Info aggiuntive sul programma

  • Uredništvo - A cura di

    Barbara Ferluga
    Jari Jarc
    Jan Leopoli
    Katerina Pertot
    Deva Pincin
    Peter Rustia
    Tamara Stanese

  • Stik - Contatti

    barbara.ferluga@rai.it
    jari.jarc@rai.it
    jan.leopoli@rai.it
    katerina.pertot@rai.it
    deva.pincin@rai.it
    peter.rustia@rai.it
    tamara.stanese@rai.it