Morski val - Terzo turno

Za poslušalce vseh starosti

Popoldanski radijski pas s številnimi oddajami o glasbi, umetnosti, ki vas bodo vabile, da spoznate našo deželo in poletne dogodke v njej.

Fascia radiofonica pomeridiana con numerose trasmissioni musicali, culturali, che vi inviteranno a scoprire la nostra regione attraverso itinerari estivi e festival.

Voditelji/i conduttori: Cristian Visintin, Nina Klaut, Patrizia Jurinčič Finžgar, Polona Furlan, Igor Cerno, Jasmina Gruden, Alen Končar.

Od ponedeljka do sobote med 15.00 in 17.00  -  dal lunedì al sabato dalle 15.00 alle 17.00.

 
                    

Še nekaj o oddaji - Info aggiuntive sul programma

  • Uredništvo - A cura di

    Barbara Ferluga
    Jari Jarc
    Jan Leopoli
    Deva Pincin
    Peter Rustia
    Tamara Stanese

  • Stik - Contatti

    barbara.ferluga@rai.it
    jari.jarc@rai.it
    jan.leopoli@rai.it
    deva.pincin@rai.it
    peter.rustia@rai.it
    tamara.stanese@rai.it