TDD

Nedeljski Magazin - Magazine della domenica

Tudi ob nedeljah v naši družbi

"Nedeljski Magazin" je mozaična oddaja, ki je v teku dneva  namenjena raznoliki  publiki, od najmlajših do zahtevnejših poslušalcev in v kateri je mogoče med drugim lahko prisluhniti naslednjim oddajam: "Otroški kotiček", "Nabožna glasba", "Obzornik", "Glasba po željah", "Nedeljski pogovori" in oddaji "Z naših prireditev". Ta je posvečena najpomembnejšim kulturnim dogodkom, ki jih prirejajo slovenska kulturna društva v tržaški, goriški in videmski pokrajini.
O športnih dogodkih in rezultatih več v popoldanski oddaji  v živo Šport in glasba.


Il "Magazine della domenica" è un contenitore che si rivolge a seconda dell’orario ad un pubblico dedicato, dai giovanissimi ad un pubblico più esigente. In esso trovano spazio i seguenti programmi: "L'angolino dei ragazzi", "Pagine di musica religiosa", "Orrizzonti",  "Musica a richiesta", "Colloqui domenicali" e il programma "Prima fila" che propone gli incontri culturali più significativi organizzati dai circoli culturali sloveni nelle province di Trieste, Gorizia e Udine.
Ogni domenica pomeriggio appuntamento con gli avvenimenti sportivi ed i risultati commentati in studio durante la trasmissione Sport e musica.




Nedelja ob 10.35, 11.10, 12.00, 13.20 in 17.30
Domenica alle 10.35, 11.10, 12.00, 13.20 e 17.30 

Še nekaj o oddaji - Info aggiuntive sul programma

  • Uredniki - A cura di

    Katerina Citter
    Tamara Stanese
    Aleksi Jercog
    Marija Brecelj
    Deva Pincin
    Tatjana Zaccaria
    Mairim Cheber
    Peter Rustia

  • Stik - Contatti

    katerina.citter@rai.it
    tamara.stanese@rai.it
    aleksi.jercog@rai.it
    marijadoroteja.brecelj@rai.it
    deva.pincin@rai.it
    tatiana.zaccaria@rai.it
    mairim.cheber@rai.it
    peter.rustia@rai.it